مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سیستم اعلام حریق سقفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کلی درباره سیستم اعلام حریقخرید ارزانترین انواع سیستم اعلام حریق

یک سیستم اعلام حریق سقفی برای ردیابی تغییرات محیطی مرتبط با احتراق برای تشخیص وجود ناخواسته آتش سوزی طراحی شده است. چندین کد یا استاندارد در سراسر جهان برای طراحی ، نصب ، راه اندازی و سرویس سیستم های تشخیص حریق برای اطمینان از حداقل ایمنی در ساختمان ها وجود دارد.

مرکز خرید سیستم اعلام حریق سقفی

اطلاعات کلی درباره سیستم اعلام حریق

اطلاعات کلی درباره سیستم اعلام حریق به طور کلی ، یک سیستم اعلام حریق در به سه قسمت دسته بندی می شود که به طور خودکار فعال می شود ، به صورت دستی فعال می شود یا هر دو. سیستم های اعلام حریق اتوماتیک برای آگاه سازی ساکنان ساختمان جهت تخلیه در صورت آتش سوزی یا موارد اضطراری دیگر ، گزارش رویداد به محل خارج از سایت به منظور تماس با سرویس های اضطراری و ساختار و سیستم های مرتبط را برای کنترل گسترش آتش و دود آماده کنید.

اینها محبوب ترین و پرکاربردترین استانداردهای نصب در سراسر جهان هستند. بعلاوه ، هر کشور نیازهای اضافی یا خاصی دارد. تفاوت بین استاندارد طراحی و نصب انواع سیستم اعلام حریق و استانداردهای تولید محصولات تشخیص حریق مهم است زیرا تولید کنندگان باید از استانداردها و کدهای از پیش تعیین شده پیروی کنند که باید توسط آزمایشگاه های شخص ثالث یا مستقل تأیید شوند. اطمینان از عملکرد خوب کاربر نهایی. استانداردهای طراحی ، نصب ، راه اندازی و نگهداری ، الزامات و مشخصات را تعیین می کند تا محصولات تشخیص حریق در مکان های مناسب ، با پوشش های صحیح به درستی کار کنند.

ISO 7240-14 این کد بین المللی برای سیستم های تشخیص حریق برای طراحی ، نصب ، راه اندازی و سرویس این سیستم ها برای ساختمان ها است. سند: از آگوست 2013 در حال اجرا است. کمیته فنی: ISO / TC21 / SC3 [1]

NFPA 72 ، کد ملی اعلام حریق در ایالات متحده برای سیستم های تشخیص حریق است و طراحی ، نصب ، راه اندازی و نگهداری این سیستم ها را تعیین می کند. اگرچه این یک کد ملی ایالات متحده است. این مورد توسط کشورهای مختلف جهان پذیرفته شده است. این کد بخشی از استاندارد خانواده NFPA ایالات متحده است. سند: فعلی 2019. در آگوست 2012 به عنوان استاندارد ملی ایالات متحده تأیید شده است.

TS 54-14 کد اتحادیه اروپا برای سیستم های تشخیص حریق برای طراحی ، نصب ، راه اندازی و سرویس این سیستم ها برای ساختمان ها است. این یک راهنمای نصب است و هر کشور اروپایی تغییرات اضافی را مطابق با استانداردهای ملی ایجاد می کند. این سند توسط کمیته CEN / TC72 “سیستم های تشخیص حریق” تهیه شده است و بخشی از سری و استانداردهای EN 54 است.

خرید ارزانترین انواع سیستم اعلام حریق

خرید ارزانترین انواع سیستم اعلام حریق برای خرید سیستم اعلام حریق در انواع مختلف و با ارزان ترین قیمت می توانید با ما تماس حاصل نمایید. این سیستم مرکزی برای تشخیص آتش نظارت بر کل سیستم تشخیص حریق (ردیاب دود ، ردیاب دما ، ایستگاه دستی ، ماژول ها) را بر عهده دارد و با دریافت سیگنال هشدار ، دستگاه یا آژیر اطلاع رسانی صوتی را فعال می کند. همچنین در صورت خرابی هر دستگاهی خطاها را گزارش می کند. 

علیرضا احمدی

من در حوزه مهندسی مشغول به کار هستم

مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.