مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر چه عملکردی دارد؟قیمت استثنایی انواع سیستم اعلام حریق

عرضه بهترین سیستم اعلام حریق آدرس پذیر توسط تولید کنندگان داخلی با تخفیف ویژه از طرف برخی از فروشگاه های سطح شهر صورت می گیرد. در بازار فروشگاه های لوازم صنعتی متعددی وجود دارند که بعضی از آن ها با قیمت های مناسب و خوبی، اقدام به عرضه سیستم اعلام حریق می نمایند.

از محبوب ترین تولید کنندگان ایرانی که در این امر فعالیت دارند می توان به شرکت های  تسلا، آریاک، سنس و غیره اشاره نمود.

تولید کنندگان سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر چه عملکردی دارد؟

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر چه عملکردی دارد؟ متداول ترین انواع هشدارهایی که مشاغل استفاده می کنند سیستم های هشدار معمولی و آدرس پذیر هستند.

هر دو نوع آلارم دستگاه های اتصال (مانند نقاط تماس و ردیاب دود) را به یک صفحه کنترل اصلی متصل می کنند. تفاوت اصلی این دو در این است که با سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر ، می توانید دقیقاً مشخص کنید که کدام دستگاه فعال شده است.

هشدارهای آدرس پذیر و معمولی چه تفاوتی دارند؟

هر دستگاهی که به سیستم آدرس پذیر متصل است آدرس منحصر به فرد خود را دارد. با تشخیص آتش سوزی ، آدرس دستگاه در صفحه کنترل اصلی نشان داده می شود و به شما می گوید دقیقاً کدام دستگاه فعال شده است. با این کار می توانید مکان دقیق آتش سوزی را پیدا کرده و سریع خاموش کنید.

با یک سیستم معمولی ، هیچ راهی برای تعیین محل دقیق آتش وجود ندارد. با این حال ، با سیم کشی ساختمان خود در مناطق مختلف ، می توانید یک ایده کلی از محل آتش سوزی دریافت کنید. به عنوان مثال ، اگر دو طبقه دارید ، می توانید طبقه اول را به عنوان “منطقه 1” و طبقه دوم را به عنوان منطقه 2 سیم کنید. بنابراین اگر آتش سوزی در منطقه 1 رخ دهد ، می دانید که آتش در طبقه اول است.

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر ، سیستمی است که در آن تمام دستگاه های تشخیص حریق و دود در یک سیستم به هم متصل شده و هم با یکدیگر و هم با یک مکان کنترل مرکزی ارتباط برقرار می کنند. این ارتباط متقابل به پرسنل کنترل اجازه می دهد تا مکان یا “آدرس” محل شناسایی اولیه را شناسایی کنند.

سیستم های هشدار آدرس پذیر دستگاه ها را با استفاده از یک حلقه متصل می کنند. اینجا جایی است که یک سیم همه دستگاه ها را به صفحه کنترل متصل می کند. هر دو انتهای حلقه سیم به صفحه کنترل متصل می شوند. با یک زنگ هشدار معمولی ، هر دستگاه از طریق سیم مخصوص خود ، به جای یک زنگ مشترک ، به صفحه کنترل متصل می شود.

قیمت استثنایی انواع سیستم اعلام حریق

قیمت استثنایی انواع سیستم اعلام حریق خرید سیستم باکیفیت با قیمت روز سیستم که مناسب باشد دغدغه ی هر شخصی است که می خواهد اقدام به خرید کند. عرضه سیستم اعلام حریق تولید شده در داخل و خارج کشور با بهترین کیفیت از سوی وبسایت های اینترنتی مختلف هم انجام می شود. در فضای مجازی وبسایت ها و کانال های زیادی هستند که در کار عرضه و فروش این محصول می باشند. اگر می خواهید با قیمت پایین بهترین سیستم اعلام حریق را تهیه کنید، به کانال ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر سر بزنید.

علیرضا احمدی

من در حوزه مهندسی مشغول به کار هستم

مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.