مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده سیستم اعلام حریق دودی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی کلی با عملکرد سیستم اعلام حریق دودیقیمت استثنایی سیستم اعلام حریق

با خرید این دستگاه استرس و نگرانی را هنگام آتش سوزی از خود دور کنید. تولید کننده سیستم اعلام حریق دودی بهترین و با کیفیت ترین سیستم ها را ارائه می‌دهد. وقتی این سیستم را نصب کرده باشید، این سیستم در مقابل دود غلیظ بسیار حساس است و به وسیله کابل هایی که به دستگاه مرکزی متصل است هشدار می دهد و ماموران آتش نشانی سریع حاضر می شوند.

تولید کننده سیستم اعلام حریق دودی

آشنایی کلی با عملکرد سیستم اعلام حریق دودی

آشنایی کلی با عملکرد سیستم اعلام حریق دودی سیستم اعلان حریق دودی از تعدادی قطعات تشکیل شده است که الکتریکی هستند و به یک تابلو که تابلوی مرکزی است وصل می شوند. روی تابلو علامت های کوچک وجود دارد که هنگام هشدار روشن می شود و نیروی آتش نشانی متوجه می‌شوند که آتش سوزی در کدام منطقه رخ داده است. سیستم اعلان حریق از چند قسمت تشکیل شده است؛ اول مرکز کنترل اعلان حریق است که ورودی ها و خروجی ها را کنترل می‌کند دوم تجهیزات و لوازم ورودی مثل دود، حرارت، گاز، شعله و یک شستی برای اعلان حریق سوم تجهیزات و لوازمی هستند که هشدار می‌دهند مانند آژیری که آتش سوزی را اعلام می‌کند و فلاشر چهارم منبع تامین کننده انرژی الکتریکی که در طول کار دستگاه انرژی الکتریکی سیستم را کنترل می‌کند.

پنجم دیگر وسایل مورد نیاز مانند ماژور های ورودی و خروجی که سیستم اعلان آتش‌سوزی را با سیستم های دیگر متصل می‌کند. وقتی که سیستم نصب شده باشد و آن منطقه دچار آتش سوزی شود این سیستم بسیار سریع عمل می کند و در مقابل دود غلیظ حساسیت نشان می دهد. مقدار حساسیت حسگر های سیستم بر اساس مقدار تیرگی و دود بستگی دارد و به این صورت به مرکز اطلاع داده می‌شود و آنها نیرو می فرستند.

این حسگر ها اگر در جلوی کولر نصب شده باشد نمی تواند به خوبی کار خود را انجام دهند زیرا به خاطر جریان هوا سیستم نمی‌تواند این غلظت را تشخیص داده و اعلام کند. تولید کنندگان سیستم اعلان حریق بهترین و با کیفیت ترین سیستم ها را تولید کرده‌اند و به مشتریان عرضه می‌ کنند.

قیمت استثنایی سیستم اعلام حریق

قیمت استثنایی سیستم اعلام حریق در این مرکز تولید سیستم اعلان حریق با بالا ترین کیفیت صورت گرفته است این نوع سیستم ها قدرت بالایی در شناسایی دود و آتش سوزی دارند و سرعت بالایی در اعلام به دستگاه مرکزی دارند مقدار حساسیت حسگرهای سیستم بر اساس مقدار چیرگی و دود تخمین زده می شود و به این صورت سریعاً به مرکز اطلاع داده می شود این سیستم از قیمت استثنایی برخوردار است.

مشتریان می توانند برای اطلاع از قیمت روز سیستم با این مرکز تماس بگیرند و یا در سایت آنها سفارش خود را ثبت کنند شما با خرید این سیستم دیگر نگران آتش سوزی نخواهید بود و در صورت بروز آتش سوزی این سیستم می تواند به شما کمک زیادی بکند تا آتش سوزی را مهار کنید

علیرضا احمدی

من در حوزه مهندسی مشغول به کار هستم

مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.