مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید سیستم اعلام حریق ليزري ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی عملکرد سیستم اعلام حریق لیزریتولید کنندگان سیستم اعلام حریق

تولید سیستم اعلام حریق لیزری که از فناوری های نوین تولید سیستم اعلام حریق است چندین سال است که در کشور انجام می شود. زیتکس، سایان، سنس، آریاک، تسلا از شرکت هایی هستند که در این امر پیشگام اند و محصولات با کیفیتی را تولید و عرضه می کنند.
تولید سیستم اعلام حریق ليزري ارزان

بررسی عملکرد سیستم اعلام حریق لیزری

بررسی عملکرد سیستم اعلام حریق لیزری محققان یک سیستم مبتنی بر لیزر جدید ایجاد کرده اند که راهی کارآمد و کم هزینه برای تشخیص آتش سوزی در محیط های چالش برانگیز مانند تأسیسات صنعتی یا مکان های بزرگ ساختمانی ارائه می دهد. با توسعه بیشتر ، این سیستم می تواند در نهایت آتش سوزی هایی را که بیش از یک کیلومتر فاصله دارند ، شناسایی کند.

سیستم اعلام حریق می تواند به طور خودکار توسط ردیاب های دود ، ردیاب های حرارتی یا دستی روشن شود. ردیاب دود نوری با استفاده از سنسورهای نوری (LED مادون قرمز) دود را تشخیص می دهد. وقتی ذرات دود از طریق محفظه ردیاب نوری عبور می کنند ، نوری را پخش می کند که باعث ایجاد زنگ هشدار می شود.

سیستم جدید ما امکان شناسایی آتش سوزی در مناطق غبارآلود و مستعد آتش سوزی را فراهم می کند ، جایی که سیستم های فعلی عملکرد محدودی دارند یا نمی توانند کار کنند.

یک گروه چند نهادی از محققان ، سیستم جدید را توصیف می کنند. این سیستم با استفاده از اجزای نوری ارزان قیمت برای ایجاد و تشخیص تغییرات در یک لکه ، آتش سوزی یا تغییر دما را تشخیص می دهد.

لاسن گفت: “تجزیه و تحلیل الگوی لکه ها یک راه حل کاملا جدید برای تشخیص تغییرات آتش و گرما است.” “این نه تنها سریع و نسبتاً کم هزینه است ، بلکه در محیط های بزرگ و سخت نیز جواب می دهد.”

اگرچه سیستم های تشخیص نوری مبتنی بر اندازه گیری تغییرات دامنه در یک سیگنال نوری پیشرفته تر هستند ، اما به لرزش ها نیز حساس هستند و همیشه نمی توانند آتش را از طریق گرد و غبار و بخار تشخیص دهند. برای حسگرهایی که تشعشعات ساطع شده از شعله های آتش را تشخیص می دهند ، تابش از منابع دیگر مانند نور خورشید ، نور مصنوعی ، جوشکاری یا سایر منابع غیر خطرناک می تواند باعث ایجاد هشدارهای کاذب شود.

در کار جدید ، لاسن و همکارانش از روش نوری کاملاً متفاوتی برای تشخیص آتش سوزی با اندازه گیری الگوهای لکه های پویا استفاده کردند. این الگوهای در حال تغییر هنگام برخورد نور لیزر به سطح خشن تولید می شوند. هنگامی که آتش سوزی در حال وقوع است ، جریان گرما باعث پرتوزا شدن پرتوی لیزر می شود به گونه ای که با تابش نور لیزر به ردیاب در منبع لیزر قابل تشخیص است. محققان از آمار و یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل الگوی نویز الگوی لکه های دینامیکی ایجاد شده توسط آن نور لیزر استفاده کردند. 

تولید کنندگان سیستم اعلام حریق

تولید کنندگان سیستم اعلام حریق شرکت های اینترنتی فروش عمده سیستم باکیفیت ارزان می توانند قیمت روز سیستم را در اختیار شما قرار دهند تا از آخرین تغییرات قیمت محصول و نیز وضعیت بازار اعلام حریق در کشور اطلاع پیدا کنید.

همچنین جهت خرید سیستم اعلام حریق برای صادرات می توانید در هنگام استعلام قیمت، لیست قیمت سیستم صادراتی را از شرکت مورد نظر دریافت کنید که معمولا به صورت قیمت درب کارخانه یا قیمت برای تحویل در مزر ارائه می شوند.

علیرضا احمدی

من در حوزه مهندسی مشغول به کار هستم

مجموعه آرات شما را به خرید بهترین محصولات اعلام حریق دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.